098-311-43-09 | 095- 019-13-17 | м. Рівне вул. Шкільна 69 tair-rv@ukr.net

Корисний сувенір: на чому краще друкувати логотип компанії

Сувенірна продукція

Вже кілька років флеш-накопичувачі є для нас необхідною в повсякденною річчю. Вони повністю витіснили дискети і значно скоротили використання комп’ютерних дисків. Флешками користуються все від малого до великого, зважаючи на їх багатофункціональності. Бізнесмени записують на них ділову інформацію, презентації, студенти активно використовують їх у навчанні, а в цілому все зберігають на них фото-, аудіо- і відеофайли. І потрібний подарунок, і реклама.

Носії даних встали і в ряди найбільш популярних подарунків, особливо в сфері бізнесу. Багато сьогодні дарують співробітникам, колегам і партнерам флешки з нанесенням логотипу компанії, в якій вони працюють. Фірми в наші дні завжди намагаються друкувати свою символіку на різній сувенірній продукції: на ручках, блокнотах, щоденниках, гуртках, флеш-накопичувачах. Все тому, що цей спосіб – ненав’язливий рекламний хід який практикує рекламне агентство ТАІР.

Звичайно, спеціально для особливо цінних партнерів можна витратитися і на виготовлення медалей на замовлення, і на різні кришталеві сувеніри з логотипом. Але це дорогий подарунок, який кожному партнерові не подаруєш, а ось флешка – ніби й не зовсім дешева, як ручка і блокнот, але в той же час дуже потрібна річ.

Чому вигідно купувати сувеніри, в тому числі флешки, і друкувати на них символіку компанії? Унікальний логотип, надрукований на блокнотах / ручках / флешках, запам’ятається тим, кому вони потрапили в руки, і люди почнуть впізнавати фірму і її символіку. Масове поширення таких сувенірів дає хороші результати щодо реклами фірми. Чим більше виробів потрапить в руки потенційного клієнта, тим більше приверне компанія до себе уваги. Зростуть попит і продаж товарів і послуг, які ви пропонуєте. Сувенірна продукція з фірмовим логотипом підкреслює престиж компанії, зацікавити старих і нових споживачів, створює їй сприятливий імідж. Раз компанія може дозволити собі витрачатися на виготовлення і поширення флеш-карт, значить, вона надійна і з нею можна мати справу. Сувенірні вироби з логотипом сприяють розвитку хорошої репутації компанії. Можна економити. При оптовій закупівлі вартість одиниці товару стає менше.

Так як сувеніри з логотипом – самі по собі реклама, можна економити на роликах і різних оголошеннях. Люди використовують такі предмети, як ручки і флешки, кожен день, а це значить, що ваші сувеніри будуть постійно нагадувати їм про компанії з якими вони співпрацюють.

 

 

 

 

 

Вчора, сьогодні, завжди

Реклама на транспорті – плюси та мінуси

Реклама на транспорті – плюси та мінуси

Реклама на транспорті – один із найпопулярніших видів масової реклами. Як правило, цей вид реклами оцінюють разом з рекламою на щитах (billboard), рекламою на перетяжках, рекламою на зупинках громадського транспорту,...

Способи впливу на аудиторію за допомогою зовнішньої реклами

Способи впливу на аудиторію за допомогою зовнішньої реклами

Зовнішня реклама зустрічається нам всюди. Ми бачимо рекламні щити при в'їзді в місто. Штендери, виставлені перед магазинами, трапляються нам на кожному кроці. Звертаємо увагу на вивіски і покажчики, особливо якщо хочемо...

Сувенірна продукція в якості рекламного носія

Сувенірна продукція в якості рекламного носія

Ще зовсім недавно сувенірній продукції відводили малозначиму роль, оскільки невеликі подарунки було прийнято провозити з відпустки, вони служили нагадуванням про відвідування курортів. Сьогоднішнє значення сувенірів...